Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Papildomas darbas aptarnaujančiam personalui Žalgirio arenoje

Nuo 4 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Žalgirio arena – didžiausia arena Baltijos šalyse. Tai – ne tik Kauno „Žalgirio“ namų arena, bet ir įvairių renginių vieta Jūsų nepamirštamoms emocijoms!
Šiuo metu aptarnaujančio personalo dirbti koncertų, varžybų ir renginių metu. Darbą galėsite derinti su savo pagrindiniu darbu arba studijomis.
Unikali galimybė ne tik dirbti ir papildomai užsidirbti, bet ir stebėti varžybas bei koncertus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sklandus ir greitas aptarnavimas dirbant R-keeper kasos aparatu;
  • Gėrimų paruošimas;
  • Gera nuotaika ir plati šypsena;
  • Užsienio kalbų žinojimas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis ar kita veikla;
  • Išskirtinę darbo aplinką ir galimybę ne tik dirbti, bet ir stebėti rungtynes ir koncertus;
  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį, bei priedus už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 4 €/val. į rankas
CVB client

Amber Food, UAB