Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Expertus LT"
More about company »

PAPILDOMAS DARBAS KROVĖJAMS

Vilnius - UAB "Expertus LT"

Darbo pobūdis

Įvairių daiktų pakrovimas bei iškrovimas;
Pakavimo darbai;
Kiti pagalbiniai darbai pagal poreikį.

Reikalavimai

Būtina fizinė ištvermė;
Panaši darbo patirtis privalumas;
Darbštumas;
Atsakingas požiūris į darbą ir patikimumas.

Mes jums siūlome

Pastovų periodinį darbą (darbas nuo vienos iki kelių dienų per mėnesį pilną darbo dieną, derinama);
Visas socialines garantijas.

Įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje.
Mūsų tikslas - padėti darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas.

Tel.nr. pasiteirauti:

www.expertus.lt
www.facebook.com/expertus/