Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EBV Finance“

PARAIŠKŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1049-1225 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „EBV Finance“

Darbo pobūdis

Prisijungęs prie EBV Finance, netampi tik dar vienu darbuotoju – tampi mūsų sėkmės priežastimi. Plečiame savo PVM ir akcizo mokesčių komandas ir ieškome paraiškų administratorių.

Pagrindinės tavo užduotys:
1. Dokumentų dėl PVM ir akcizo mokesčio grąžinimo iš ES šalių tvarkymas ir paraiškų pildymas;
2. Dokumentų pateikimas ES šalių tarnyboms;
3. Informacijos vedimas į duomenų sistemą;
4. Bendravimas su esamais klientais.

Reikalavimai darbuotojui

1. Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
2. Anglų kalbos mokėjimas B2 lygiu;
3. Gebėjimas greitai ir savarankiškai dirbti;
4. Kruopštumas ir atsakingumas.

Įmonė siūlo

1. Puikias darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje;
2. Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
3. Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
4. Konkurencingą darbo užmokestį ir metinius priedus;
5. Galimybę rinktis darbo laiką;
6. Darbo vietą puikiame ofise pačiame miesto centre.

Informacija dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo.
Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis UAB „EBV Finance“. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik personalo atrankos tikslais, laikantis galiojančių Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos teisės aktų bei UAB „EBV Finance“ asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo politikos reikalavimų. Taip pat, informuojame, kad Jūs galite paprašyti šią informaciją ištaisyti ar ištrinti, kreipdamiesi el. p.:

Atlyginimas

1049-1225 €/mėn. neatskaičius mokesčių
1049 EUR neatskaičius mokesčių bandomuoju laikotarpiu, 1225 EUR neatskaičius mokesčių po bandomojo laikotarpio.

„EBV Finance“ – Nr. 1 Baltijos šalyse ir viena iš 3 didžiausių mokesčių grąžinimo paslaugų tiekėjų Europoje.

Esame visame pasaulyje gerai žinomos #Edenred šeimos dalis, turinčios įmonių 45-iose šalyse ir teikiančios pirmenybę kiekvienos vietinės rinkos pažinimui bei siūlančios tik jai pritaikytus sprendimus.

Mes ieškome darbuotojų, kurie yra pasiruošę leistis į nuotykį kartu su mumis su tokiu pačiu užsidegimu, kuriuo gyvename ir mes! Tie, kurie linkę plėsti savo žinių ribas, išbandyti naujus dalykus, skinti pergales ir augti, „EBV Finance“ komandoje, neabejojame, jausis savo vėžėse. Mes ieškome žmonių, turinčių plačių užmojų – tokių, kokių turime ir mes.

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų įmonės puslapyje:
informacija apie UAB „EBV Finance“
3082 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1707 €
25% uždirba 1707-2178 €
25% uždirba 2178-3513 €
25% uždirba nuo 3513 €