DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „HUMANA LT“

Pardavėja (-as) Humana parduotuvėje Vilniuje (Kalvarijų g. 166A)

1335 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „HUMANA LT“

Darbo pobūdis

Domiesi stiliumi? Palaikai tvarumo idėjas? Norėtum savo darbu prisidėti prie socialinės plėtros projektų? Prisijunk prie HUMANA komandos. HUMANA parduotuvių darbuotojai kasdien atlieka įvairius darbus – dirba salėje, dirba kasoje, bendrauja su klientais. Tad jeigu Tau patinka dinamiškas ir iššūkių kupinas darbas, moki bendrauti su įvairiais žmonėmis - esi laukiamas pas mus.

Pagrindinės darbuotojo funkcijos:
·Malonus klientų aptarnavimas;
·Prekybinės salės pildymas prekėmis;
·Klientų aptarnavimas kasoje;
·Parduotuvės prekybinės salės ir pagalbinių patalpų valymas ir tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Tu:
Esi pilnametis;
Kalbi lietuviškai ir turi puikius bendravimo įgūdžius;
Esi pasiruošęs intensyviai darbo dienai ir greitam darbo tempui;
Esi atsakingas, sąžiningas;
Mėgsti dirbti komandoje;
Gali dirbti pilnu etatu slankiuoju darbo grafiku. Darbo laikas darbo dienomis - 09:15-19:15, savaitgaliais bei švenčių dienomis - 09:15-16:15.
Jūsų asmens duomenys, nurodyti gyvenimo aprašyme, bus saugomi kandidatų duomenų bazėje. Asmens duomenys bus tvarkomi įstatymų nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite adresu

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Pradinis darbo užmokestis 1335 Eur, neatskaičius mokesčių, bei priedai už įvykdytus prekybos planus;
Lojalumo programa;
Galimybė parduotuvėje apsipirkti su nuolaida;
Nemokama kava, arbata bei vaisiai;
Darbuotojai vaišinami pietumis 1-2 kartus per mėnesį.

Atlyginimas

1335 €/mėn. neatskaičius mokesčių
1335 EUR , neatskaičius mokesčių.

UAB HUMANA LT - tai plačiai žinomas parduotuvių tinklas, kuriame siūlome nebrangiai įsigyti stilingų dėvėtų ir vintažinių drabužių. Džiaugiamės, jog per daugiau nei dvidešimt gyvavimo Lietuvoje metų mums pavyko tapti tvaraus bei ekologiško vartojimo simboliu.
HUMANA komanda palaiko žiedinės ekonomikos modelį, siekdama paskatinti kuo daugiau žmonių suteikti antrą šansą dėvėtiems ir vintažiniams drabužiams. Vadovaujamės idėja, jog užuot skubant įsigyti naujų daiktų verta pažvelgti į tai, kas jau pagaminta ir galbūt vėl itin madinga. Didžiuojamės užtikrindami galimybę ne tik dėvėti išskirtinius ir kokybiškus drabužius, bet ir ženkliai mažinti gamtos taršą bei sutaupyti.
informacija apie UAB „HUMANA LT“
2095 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
1071
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1504 €
25% uždirba 1504-1763 €
25% uždirba 1763-2439 €
25% uždirba nuo 2439 €