DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „HUMANA LT“

Pardavėja (-as) Humana parduotuvėse Vilniuje

Nuo 1053 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „HUMANA LT“

Darbo pobūdis

·Malonus klientų aptarnavimas;
·Prekybinės salės pildymas prekėmis;
·Reklaminių skrajučių dalinimas;
·Darbas su kasos aparatu;
·Parduotuvės prekybinės salės ir pagalbinių patalpų tvarkymas.

Papildoma informacija:

·Dirbama slankiu darbo grafiku, kuris sudaromas iš anksto. Darbo laikas - 09:15-19:15 (darbo dienomis), 09:15-16:15 (VI-VII, ir švenčių dienomis).

· Vilniaus miesto parduotuvės Humana (Ukmergės g. 233, Trakų g. 16, Konarskio g. 17, Rinktinės g. 48).

Telefonu (8 5) 215 74 85 suteiksime papildomą informaciją.

Jūsų asmens duomenys, nurodyti gyvenimo aprašyme, bus saugomi kandidatų duomenų bazėje. Asmens duomenys bus tvarkomi įstatymų nustatyta tvarka. Daugiau informacijos rasite adresu

Reikalavimai darbuotojui

·Esate pilnametis (-ė);
·Puikūs bendravimo įgūdžiai;
·Greitas darbo tempas;
·Gera nuotaika, optimizmas;
·Darbo patirtis drabužių ar avalynės mažmeninėje prekyboje būtų privalumas.

Darbo vieta - parduotuvės "Humana" Vilniuje (Kęstučio g. 41A, Ukmergės g. 233, Trakų g. 16, Konarskio g. 17, Rinktinės g. 48).

Atlyginimas

Nuo 1053 €/mėn. neatskaičius mokesčių
1053 EUR , neatskaičius mokesčių.

UAB HUMANA LT - tai plačiai žinomas parduotuvių tinklas, kuriame siūlome nebrangiai įsigyti stilingų dėvėtų ir vintažinių drabužių. Džiaugiamės, jog per daugiau nei dvidešimt gyvavimo Lietuvoje metų mums pavyko tapti tvaraus bei ekologiško vartojimo simboliu.
HUMANA komanda palaiko žiedinės ekonomikos modelį, siekdama paskatinti kuo daugiau žmonių suteikti antrą šansą dėvėtiems ir vintažiniams drabužiams. Vadovaujamės idėja, jog užuot skubant įsigyti naujų daiktų verta pažvelgti į tai, kas jau pagaminta ir galbūt vėl itin madinga. Didžiuojamės užtikrindami galimybę ne tik dėvėti išskirtinius ir kokybiškus drabužius, bet ir ženkliai mažinti gamtos taršą bei sutaupyti.
informacija apie UAB „HUMANA LT“
2095 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
1071
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1504 €
25% uždirba 1504-1763 €
25% uždirba 1763-2439 €
25% uždirba nuo 2439 €