Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GERI METAI“
More about company »

Pardavėja (-as) Itališkoje picerijoje 0,5 etato rytais

Nuo 300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GERI METAI“

Darbo pobūdis

Picų pardavimui išsinešimui ir vietoje ieškome komandos pastiprinimo! Būsi atsakinga (-as) už:
  • malonų ir kokybišką klientų aptarnavimą;
  • darbą su kasos aparatu;
  • tvarkos palaikymą.
Darbo grafikas: darbo dienomis 10-17 val. (Ne kas dieną). Darbas puse etato.

Reikalavimai

Mes mylime maistą ir akcentuojamės į kokybę, todėl jei:
  • esi komunikabilus ir draugiškas,
  • turi bent minimalios darbo patirties (privalumas),
  • esi atsakingas,
  • sąžiningai atlieki tau pavestas užduotis,
prisijunk prie mūsų augančios komandos, kuri siekia geriausių rezultatų!

Mes jums siūlome

  • socialines garantijas,
  • laikų mokamą atlyginimą,
  • galimybę gauti piniginius priedus,
  • palankų darbo grafiką - galimybė derinti darbą ir studijas;
  • draugišką kolektyvą;

Darbo vieta: PC Panorama, Vilnius.

Atlyginimas

Nuo 300 €/mėn. į rankas
Galimybė papildomai gauti priedus už rezultatus.

Susisiekti galite telofonu:
arba el-pašu:
Informacija apie UAB „GERI METAI“
740 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Justė Kaselienė