Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Skonio ritmu“

Pardavėja (-as) jaukioje maisto parduotuvėje 1788 €/mėn.

1787 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Skonio ritmu“

Darbo pobūdis

Itin jaukioje, šiltoje maisto prekių krautuvėlėje prekiaujame išskirtiniais, kokybiškais maisto gaminiais. Augant klientų skaičiui ieškome naujų komandos narių. Ieškome sąžingo, drąsaus ir tvarkingo žmogaus. Kuris nebijotų prekiauti, bendrauti su žmonėmis, atsinešti prekes iš šaldytuvo ir pasipildytų vitriną dienos eigoje.

Slenkantis darbo grafikas: 3 dienas dirbate, 3 dienos laisvos.
Į darbą atvykstame 7 valandą, dėliojames vitriną ir atsidarome 9 valandą, dirbame iki 20 valandos. Sekmadieniais dirbame trumpiai iki 17 valandos.

Mokame itin gerą ir orų atlyginimą: 1787,15 € (ant popieriaus) - 1120€ į rankas. Tai 112 €(ant popieriaus) dienai - 70 € (į rankas) - dienai.

SKAMBIKITE :

Reikalavimai darbuotojui

Prekių priėmimas, išdėliojimas į vitrinas;
Malonus bendravimas su klientais;
Darbas su kasos aparatu;
Švaros ir higienos darbo vietoje užtikrinimas;
Patirtis dirbant prekyboje arba su maistu.

Įmonė siūlo

Visada laiku mokamas atlyginimas, visos socialinės garantijos. Švarios, šiltos ir jaukios darbo patalpos.

Atlyginimas

1787 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ūkininkų maisto krautuvėlė
informacija apie UAB „Skonio ritmu“
1203 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.