Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vikonda grupė, UAB

Pardavėja (-as) Jonavoje

Nuo 645 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava, Kėdainiai - Vikonda grupė, UAB

Darbo pobūdis

Darbas su kasos aparatu;
Pristatomų prekių priėmimas;
Prekių išdėstymas;
Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė;
Prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas;
Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

Komunikabilumas ir draugiškumas aptarnaujant klientus;
Tvarkingumas, atsakingumas, sąžiningumas;
Puikios Lietuvių kalbos žinios;
Gebėjimas dirbti kasos aparatu, pildyti kasos knygą ir kt. ( privalumas)
Noras dirbti.

Kita info:

Draugišką atmosferą;
Stabilią ir užtikrintą darbo poziciją;
Lankstų darbo grafiką;
Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Papildomas sveikatos draudimas.

Atlyginimas

Nuo 645 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Motyvaciniai priedai už rezultatus.

UAB "Sibena" - prekyba kasdienės paklausos prekėmis. Įmonė valdo daugiau nei 10 parduotuvių Kėdainių rajone: Labūnavoje, Šėtoje, Gudžiūnuose, Krakėse, Mantviliškyje, Akademijoje.
Mūsų parduotuvėse galima įsigyti prekių reikalingų tiek miesto, tiek kaimo žmogui. Jeigu, kurios nors prekės neturime, galime ją užsakyti ir atvešti.

DARBO VIETA- JONAVOJE