Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pardavėja (-as) kepyklėlėje

420-550 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Naujai atidarytai PREZO kepyklėlei reikalingi komados papildymas.
Darbas kepyklėlėje su kepiniais, kepinių dėliojimas, kavos ir kitų gėrymų darymas, aptarnavimas,bendravimas, švaros tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Mandagumas, kruopštumas, tvarkingumas, greita orientacija, noras dirbti greita dinamišką darbą, o nelaukti kol baigsis darbo diena.

Mes jums siūlome

Darbas slenkančiu grafiku (I-V nuo 08:00-20:00; VI-VII 09:00-19:00val)
Apmokymus
Lankstų darbo grafiką
Laiku sumokama atlyginimą.
Gerus santykius kolektyve
Greitai prabėganti diena

Atlyginimas

420-550 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Prezo grupė“

Jau ne vienerius metus PREZO kepyklėlėse maišome tešlą, ruošiame ir kepame pačius įvairiausius konditerijos gaminius. Sudedame į ruošiamus kepinius visą meilę ir švelnumą, jaukumą ir šilumą, nes turime vieną didelį tikslą – kad bandelė, pyragas ar kepalėlis duonos, patekęs į pirkėjo rankas, atneštų nuoširdų džiaugsmą.
Informacija apie UAB „Prezo grupė“
1187 €
Vid. atlyginimas bruto
50
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1119 €
25% uždirba 1119-1284 €
25% uždirba 1284-1389 €
25% uždirba nuo 1389 €
Vadovas: Renata Gužienė