UAB „SPORTLAND LT“

Pardavėja(-as)/konstultantė(-as) adidas Originals parduotuvėje Gedimino pr. Vilnius 0,5 etatu

642-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „SPORTLAND LT“

Darbo pobūdis

Nuolatinis bendravimas su parduotuvės klientais ir gebėjimas parduoti.
Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas.
Rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje.
Domėjimasis prekės ženklo adidas Originals produktu.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai
adidas Originals parduotuvės kolektyvas laukia ambicingos, laisvai bendraujančios su klientais asmenybės.
Patirtis prekyboje būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome
Įdomų ir atsakingą darbą su prekiniu ženklu adidas Originals

Atlyginimas

642-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Dinamiški, inovatyvūs, greiti ir sėkmingi - Visa tai Sportland!
Šiuo metu ieškome Digital Marketingo Specialisto (-ės), kuris bus atsakingas už puikiai žinomų tarptautinių prekinių ženklų skaitmeninės komunikacijos planavimą.

Sportland LT - įmonė, kuriai priklauso didžiausias Lietuvoje parduotuvių tinklas, prekiaujantis sportine ir laisvalaikio apranga bei avalyne. Sportland Misija- padaryti jaunų žmonių gyvenimą atraktyvesnį, emocionalesnį siūlant sporto prekes.
informacija apie UAB „SPORTLAND LT“
1309 €
Vid. atlyginimas bruto
470
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 696 €
25% uždirba 696-1077 €
25% uždirba 1077-1482 €
25% uždirba nuo 1482 €