Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vitaga" ir ko
More about company »

VYR. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PARDUOTUVĖJE "SPORT 4U", PC "BIG

Klaipėda - UAB "Vitaga" ir ko

Darbo pobūdis

Sporto ir laisvalaikio apranga prekiaujantis parduotuvių tinklas "Sport 4U" ieško naujo (-s) kolektyvo nario (-ės) - vyr. pardavėjo (-s) - konsultanto (-ės). Jei esi veržlus, energingas, nebijantis iššūkių, mėgstantis bendrauti, turi vadovavimo ir organizavimo įgūdžių - šis darbas kaip tik tau!

Darbo pobūdis:
  • Kokybiškas parduotuvės klientų aptarnavimas;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir išsamus konsultavimas;
  • Parduotuvės ataskaitų teikimas vadovams;
  • Inventorizacija;
  • Personalo motyvavimas;
  • Prekių priėmimas, paruošimas pardavimui, ženklinimas ir ekspozicijos pildymas;
  • Prekių išdėstymo planavimas, vykdymas ir priežiūra;
  • Efektyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Orientacija į klientą;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, komunikabilumas;
  • Entuziazmas bei noras tobulėti;
  • Maksimalių rezultatų siekimas.
  • Privalumai:
  • Patirtis drabužių prekyboje
  • Patirtis vadovaujant kolektyvui

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą jaunatviškoje įmonėje;
  • Visas galimybes tobulėti ir siekti daugiau;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą slenkančiu grafiku (savaitgaliais bei darbo dienomis);
  • Laiku mokamą atlyginimą;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Sporto ir laisvalaikio aprangos ir avalynės parduotuvėse SPORT 4U prekiaujama Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel drabužiais bei avalyne.
Informacija apie UAB "Vitaga" ir ko
9
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimtauta Gaidamavičienė