Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DANBALT INTERNATIONAL“
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) 0,75 etatu PC RYO, Panevėžys

Nuo 480 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

Darbo pobūdis

profesionalus pirkėjų aptarnavimas ir konsultavimas;
prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui;
kitų vadovo užduočių vykdymas.

Reikalavimai

laisvas ir šiltas bendravimas;
smalsus, greitas, punktualus ir atsakingas;
šypsena, net kai iš nuovargio maudžia kojas.

Mes jums siūlome

darbą parduotuvėje Danija 0,75 etatu, t.y. vidutiniškai 30 val. per sav. slenkančiu darbo grafiku;
darbo patirtį ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 480 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo darbo rezultatų.

Jei gali ir nori dirbti, esi drąsus, pardavimai Tave veža! Mes Tau siūlome darbą 0,25 etatu t.y. 10 val. per sav. Darbo grafiką suderinsim taip, kad reikės dirbti tik 3 dienas per sav.