Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LPP LITHUANIA"
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) "CROPP" (PC "MEGA"; PILNAS ET.)

Kaunas - UAB "LPP LITHUANIA"

Darbo pobūdis

  • klientų aptarnavimas;
  • tvarkos prekybos salėje užtikrinimas;
  • prekių ekspozicijos priežiūra;
  • švaros palaikymas.

Reikalavimai

  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • domėjimasis mada;
  • darbštumas, atsakingumas;
  • draugiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • galimybė atvykti į darbą nuo 6 val. ryto;
  • darbas 40 val. per savaitę.

Privalumai:
  • prekybinio darbo patirtis;
  • anglų ir/arba rusų kalbų pagrindai;
  • punktualumas.

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • darbą draugiškame kolektyve;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje kompanijoje;
  • galimybę kilti karjeros laiptais.

CROPP prekės ženklas skirtas aktyviam, savo nuomonę turinčiam jaunimui, kuris ieško savito stiliaus ir nori išsiskirti. CROPP parduotuvėje galima rasti kelis drabužių stilius: gatvės, kuris skirtas jaunam, drąsiam ir originalumą mėgstančiam jaunimui bei sportinis - paprastumą ir patogumą vertinančiam jaunimui.