Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Trollbeads Baltics"
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) darbui PC Akropolis

Klaipėda - UAB "Trollbeads Baltics"

Darbo pobūdis

Darbas PC Akropolis, prekybos salelėje;
Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Prekių asortimento išdėstymas ir priežiūra;
Darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

Darbo patirtis prekybos, klientų aptarnavimo srityje;
Komunikabilumas, pozityvumas, atsakingas požiūris į darbą;
Noras dirbti ir mokytis;
Anglų, rusų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

Darbą aktyviame ir dinamiškame kolektyve tarptautinėje įmonėje;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Trollbeads Baltics, UAB - oficialus Trollbeads juvelyrinių dirbinių atstovas Baltijos šalyse.

Trollbeads karoliukai gaminami iš 18 karatų aukso, sidabro, Murano stiklo, gėlavandenių  perlų ir natūralių akmenų, o gamybos metu naujų technologijų naudojimas derinamas su senosiomis gamybos tradicijomis.
Įmonėje vid. atlyginimas 660€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)