Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Lėvuo“
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) dirbti pilnu etatu

Nuo 620 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Šiauliai - AB „Lėvuo“

Darbo pobūdis

Jeigu esi pozityvus, draugiškas, mada yra neatsiejama Tavo gyvenimo dalis, junkis prie mūsų komandos ir kartu mokykimės bei tapkime geriausiais mados ir stiliaus ekspertais!
Malonus klientų aptarnavimas;
Prekybinės salės priežiūra;
Prekių išdėstymas bei pateikimas prekybos salėje;
Darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

Aptarnavimo etiketo laikymasis;
Rezultato siekimas;
Domėjimasis mada, stiliaus pojūtis;
Komunikabilumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Išskirtines nuolaidas AB "Lėvuo" drabužių tinklo parduotuvėse;
Priedus už sėkmingus pardavimus;
Karjeros galimybes.

Kita informacija:

Darbo laikas: pilna darbo diena;
Informuosime tik atrinktus kandidatus;
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 620 €/mėn. neatskaičius mokesčių
AB „Lėvuo“

AB „Lėvuo“

AB „LĖVUO“ - įmonė jau daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti drabužių mažmeninės prekybos rinkoje ir valdanti drabužių parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Įmonės misija - atverti grožio, stiliaus ir komforto pasaulį kiekvienam. Stilingose parduotuvėse suderinta amžinai madinga klasika ir paskutinis mados dvelksmas.
Informacija apie AB „Lėvuo“
774 €
Vid. atlyginimas bruto
203
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 487 €
25% uždirba 487-661 €
25% uždirba 661-861 €
25% uždirba nuo 861 €
Vadovas: Deimantas Dalibogas