Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Akvazoo“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Akvazoo“

Darbo pobūdis

Prekyba ir konsultavimas prekių, skirtų naminiams gyvūnams, srityje. Malonus aptarnavimas, prekybinio ploto priežiūra, prekių priėmimas ir užsakymų formavimas, darbas slenkančiu darbo grafiku.
Darbas PM "Urmas", Kaune.

Reikalavimai

Pastovumas, noras dirbti ir tobulėti, atsakingumas, sąžiningumas.
Reikalingi komunikabilūs, darbštūs, atsakingi, greitai įsisavinantys naują informaciją ir ieškantys pastovaus darbo žmonės.

Privalumai:
darbo patirtis šioje srityje bei prekyboje.

Mes jums siūlome

Įdomų ir pastovų darbą prekių, skirtų naminiams gyvūnams, srityje.
Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Priedai už darbo rezultatus.

Mažmeninė ir didmeninė prekyba prekėmis skirtomis naminiams gyvūnams
Jei ieškai darbo susijusio su gyvūnų prekėmis Vilniuje, Kaune, kreipkis