Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Orandis"
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Kaunas - UAB "Orandis"

Darbo pobūdis

Siūlome pardavėjos/konsultantės darbą mūsų naujame odos ir kailių salone Cronus, esančiame pačioje Kauno širdyje Laisvės alėjoje. Ieškome pardavėjos/konsultantės galinčios dirbti pilnu etatu.

Reikalavimai

Punktualumas ir sąžiningumas
Itin geri bendravimo sugebėjimai
Puikus nusiteikimas ir komunikabilumas
Atsakingumas ir savarankiškumas

Mes jums siūlome

Kokybiškas darbo sąlygas
Sąžiningą ir motyvuojančią atlyginimo sistemą
Laiku mokamą atlyginimą

CRONUS“ duris atvėrė 1994 m. ir iki šiol sėkmingai dirba Vilniuje, Klaipėdoje, Druskininkuose ir Kaune.

„Gerą reputaciją turi užsidirbti“ – tai nuolat kartoja „CRONUS“ salonų vadovai. Todėl mūsų gaminiai siejami ne tik su kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo vardu, tačiau ir su rūpestingu, atidžiu aptarnavimu, dėmesiu kiekvieno pirkėjo poreikiams.

Mūsų tikslas – padėti išsirinkti iš „gražiausia, ką pateikia pasaulis“.
Informacija apie UAB "Orandis"
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Dovidas Vaitonis