Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''MAJAI''
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 450 Eur
Kaunas - UAB ''MAJAI''

Darbo pobūdis

  • Draugiškas bendravimas su pirkėjais
  • Išsami ir profesionali klientų konsultacija apie parduodamus produktus
  • Prekių priėmimas
  • Prekių išdėstymas prekybinėje salėje
  • Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė
  • Prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas
  • Darbas kasos aparatu

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir užsidirbti
  • Meilė saldumynams
  • Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku
  • Galimybė dirbti fizinį darbą
  • Prisiimantis atsakomybę už atliktą darbą

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas
  • Draugišką kolektyvą
  • Stabilų atlyginimą ir priedus nuo rezultatų
  • Karjeros galimybes
Darbuotojas turi pasižymėti tokiomis asmeninėmis savybėmis kaip laiko planavimas, darbų organizavimas. Visada turi būti pasiruošęs užimti aukštesnę poziciją.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičius mokesčius

Mes esame didžiausias saldumynų parduotuvių tinklas Lietuvoje - "Majai", vertinantys kūrybingus, atsakingus ir iniciatyvius darbuotojus. Jeigu manote, kad mūsų įmonės vertybės sutampa su Jūsų požiūriu į darbą - tapkite mūsų komandos nariu!
Informacija apie UAB ''MAJAI''
819 €
Vid. atlyginimas bruto
96
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 600 €
25% uždirba 600-709 €
25% uždirba 709-1067 €
25% uždirba nuo 1067 €
Vadovas: Rimas Šabrinskas