Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAJAI“
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 450 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MAJAI“

Darbo pobūdis

  • Draugiškas bendravimas su pirkėjais
  • Išsami ir profesionali klientų konsultacija apie parduodamus produktus
  • Prekių priėmimas
  • Prekių išdėstymas prekybinėje salėje
  • Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė
  • Prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas
  • Darbas kasos aparatu

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir užsidirbti
  • Meilė saldumynams
  • Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku
  • Galimybė dirbti fizinį darbą
  • Prisiimantis atsakomybę už atliktą darbą

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas
  • Draugišką kolektyvą
  • Stabilų atlyginimą ir priedus nuo rezultatų
  • Karjeros galimybes
Darbuotojas turi pasižymėti tokiomis asmeninėmis savybėmis kaip laiko planavimas, darbų organizavimas. Visada turi būti pasiruošęs užimti aukštesnę poziciją.

Atlyginimas

Nuo 450 €/mėn. į rankas
UAB „MAJAI“

UAB „MAJAI“

Mes esame didžiausias saldumynų parduotuvių tinklas Lietuvoje - "Majai", vertinantys kūrybingus, atsakingus ir iniciatyvius darbuotojus. Jeigu manote, kad mūsų įmonės vertybės sutampa su Jūsų požiūriu į darbą - tapkite mūsų komandos nariu!
Informacija apie UAB „Majai“
911 €
Vid. atlyginimas bruto
93
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 658 €
25% uždirba 658-786 €
25% uždirba 786-1071 €
25% uždirba nuo 1071 €
Vadovas: Rimas Šabrinskas