Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Giedrės Timpienės I.v.

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

4 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Kaunas - Giedrės Timpienės I.v.

Darbo pobūdis

Meiven batų ir aksesuarų parduotuvėje Kaune, urmo bazėje ieškome pardavėjos (-o) - konsultantės (-o).

Darbas nepilnu etatu (7-11 dienų per mėnesį). Pagal susitarimą su kolege.

Prekiauti reikės batais bei aksesuarais.
Darbo valandos, kurias reiks dalintis su kolege - I-V - 9-17, VI - 9-16, VII - 9-14

  • Maloniai aptarnauti klientus, padėti išsirinkti tinkamiausią prekę;
  • Lentynų prekėmis užpildymas, paruošimas pardavimui, prekių priėmimas, sandėliavimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekybinės salės priežiūra, tvarkos palaikymas;
  • Nupirktų internetu prekių supakavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas;
  • Jūsų privalumas - darbo patirtis pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą pagal išdirbtą valandų skaičių;
  • Socialines garantijas;
  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

4 €/val. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo 3 mėnesio laikotarpio prie algos ant popieriaus dar prisideda 2% nuo jūsų dienomis gautų pajamų.

MEIVEN batų, aksesuarų ir dovanų parduotuvė, prekiaujanti internetu bei fizinėse parduotuvėse Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje ir Tauragėje.