Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Trolių namas"
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)

Nuo 500 Eur
Palanga - UAB "Trolių namas"

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas apie produktus, naujienas, funkcijas;
Aktyvus pardavimas, siekiant kuo geresnių rezultatų;
Prekybos vietos priežiūra, darbas kasos aparatu, prekių
priėmimas, dėstymas.

Reikalavimai

Turite panašaus darbo patirties;
Esate komunikabilus, bendraujantis, iniciatyvus;
Mokate dirbti kompiuteriu;
Rusų kalbos mokėjimas;

Mes jums siūlome

Motyvacijos sistemą;
Nuolaidas mūsų prekėms;
Socialines garantijas;
Lanksčias darbo sąlygas;

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonės pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba vaikiškomis prekėmis. Turime ilgametes tradicijas ir tvirtas pozicijas vaikiškų prekių srityje.Šiuo metu įmonė siūlo darbą Palangoje pardavėjai (-ui) - konsultantei (-ui).