Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Trolių namas"
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)

Nuo 650 Eur
Palanga - UAB "Trolių namas"

Darbo pobūdis

Malonus, operatyvus ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
Prižiūrimos prekių grupės asortimento pristatymas klientams, pardavimų vykdymas;
Prekybinės salės priežiūra, tvarkos palaikymas, lentynų prekėmis užpildymas, paruošimas pardavimui;
Darbas kasos aparatu;

Reikalavimai

darbo patirtis prekybos srityje,
mokėjimas dirbti su kasos aparatu būtų privalumas,
kompiuterinis raštingumas,
geras rusų ir anglų kalbos mokėjimas,
savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Stabilią darbo vietą daugiau kaip 20 metų dirbančioje vaikiškų prekių parduotuvėje;
Galimybę susipažinti ir dirbti su didžiule žaislų ir vaikiškų prekių įvairove;
Visuomet laiku mokamą atlyginimą;
Lankstų darbo grafiką;
Socialines garantijas;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

"Trolių namas" jau daugiau kaip 20 metų džiugina didelius ir mažus - dabar mums reikia tavo pagalbos tai daryti dar geriau! Vaikiškos prekės: žaislai, rūbeliai ir kūdikių prekės yra itin plati ir dinamiška sritis, kuri padės atskleisti plačiausius indvidualius ir komandinius gebėjimus. Mūsų misija - žaismingas ir profesonalus konsultavimas padedant išsirinkti tai, apie ką svajoja kiekvienas vaikas!
Informacija apie UAB "Trolių namas"
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vilija Kumpienė