Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Burda moden salonas"
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) parduotuvėje Grey&White PC Europa, skubiai!!!

Nuo 470 Eur
Vilnius - UAB ,,Burda moden salonas"

Darbo pobūdis

Šiuo metu skubiai ieškome parduotuvėje "Grey&White" PC Europa, naujo komandos nario pilnu etatu, kuris domisi mada, patinka darbas su klientais. Darbo diena:
  • Konsultuoti klientus ir padėti jiems išsirinkti tinkamą prekę;
  • Vykdyti pardavimo iškeltus tikslus;
  • Priimti gaunamas prekes;
  • Atidaryti bei uždaryti parduotuvę;
  • Palaikyti tvarką parduotuvėje taip, kad visuomet būtų smagu į ją užsukti.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas;
  • Mandagus ir kokybiškas aptarnavimas;
  • Motyvacija siekti užsibrėžto tikslo;
  • Gebėjimas valdyti stresines situacijas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Rusų ir anglų kalbos žinios – privalumas;
  • Analogiško darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą su prestižiniu premium klasės prekiniu ženklu;
  • darbą jaunatviškame, draugiškame ir rezultatų siekiančiame kolektyve;
  • motyvuojantį atlyginimą ir procentus nuo asmeninių pardavimų;
  • paskatinimo čekius už gerus rezultatus (ir gimtadienius );
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais;
  • ir daug daugiau!

Atlyginimas

Nuo 470 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mažmeninės prekybos įmonė, Lietuvoje atstovaujanti firminius ženklus Marc O'Polo, GANT, Ralph Lauren ir kt.
Informacija apie UAB ,,Burda moden salonas"
1048 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 762 €
25% uždirba 762-871 €
25% uždirba 871-1309 €
25% uždirba nuo 1309 €
Vadovas: Vladimiras Babičius