Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vitaga“ ir ko
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PARDUOTUVĖJE "SPORT 4U", PC "BIG" (0,5 etato)

Klaipėda - UAB „Vitaga“ ir ko

Darbo pobūdis

Sporto ir laisvalaikio apranga prekiaujantis parduotuvių tinklas "Sport 4U" ieško naujo (-s) kolektyvo nario (-ės) - pardavėjo (-s) - konsultanto (-ės). Jei esi veržlus, energingas, nebijantis iššūkių, mėgstantis bendrauti - šis darbas kaip tik tau!
Neturi patirties? Nebėda - išmokinsime!
Galimybė darbą derinti su studijomis ar kitu darbu.

Darbo pobūdis:
  • Kokybiškas parduotuvės klientų aptarnavimas;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir išsamus konsultavimas;
  • Prekių priėmimas, paruošimas pardavimui, ženklinimas ir ekspozicijos pildymas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Efektyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Orientacija į klientą;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, komunikabilumas;
  • Entuziazmas bei noras tobulėti;
  • Maksimalių rezultatų siekimas.

Privalumai:
Darbinė patirtis sportinių drabužių prekyboje.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą jaunatviškoje įmonėje;
  • Visas galimybes tobulėti ir siekti daugiau;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą slenkančiu grafiku (savaitgaliais bei darbo dienomis);
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę darbą derinti su studijomis.

UAB "Vitaga" ir ko
Sporto ir laisvalaikio aprangos ir avalynės parduotuvėse SPORT 4U prekiaujama Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel drabužiais bei avalyne.
Informacija apie UAB „Vitaga“ ir ko
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rimtauta Gaidamavičienė