Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LLVI INVEST"
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC AKROPOLYJE

400–800 Eur
Klaipėda - UAB "LLVI INVEST"

Darbo pobūdis

Tarptautinė kompanija, atstovaujanti vieną didžiausių ir sėkmingiausių organinės kosmetikos prekinį ženklą Baltijos šalyse.
  • Darbas kosmetikos parduotuvėje;
  • Klientų konsultavimas;
  • Kosmetinių priemonių parinkimas ir pardavimas.

Reikalavimai

Ko mums iš Tavęs reikia? Labai nedaug:
  • Komunikabilumas, atsakingas požiūris į darbą, užsibrėžto tikslo siekimas, greita orientacija;
  • Motyvacija užsidirbti, noras tobulėti;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas – didelis privalumas.
Norintys sėdėti visą dieną už prekystalio ir uždirbti minimumą - mūsų nedomina. Mes ieškome žmonių, kurie moka svajoti ir nori įgyvendinti savo svajones.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Lankstų darbo grafiką, kurį puikiai galima suderinti su mokslais;
  • Naudingą darbo patirtį;
  • Pardavimo ir bendravimo įgūdžių tobulinimą.

Atlyginimas

400–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "LLVI Invest" valdo kelis tarptautinius profesionalios kosmetikos prekinius ženklus Lietuvoje ir užsienyje. Kompanija užsiima profesionalios kosmetikos mažmenine prekyba.