CV House

Pardavėja (-as)- konsultantė (-as)| prabangios interjero prekės & baldai

700-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - CV House

Darbo pobūdis

𝙼ū𝚜ų 𝚔𝚕𝚒𝚎𝚗𝚝𝚊𝚜 : įmonė, prekiaujanti prabangiomis namų interjero detalėmis ir baldais iš Nyderlandų, UK, Vokietijos, Portugalijos, Italijos ir Ispanijos.

𝙳𝚊𝚛𝚋𝚘 𝚟𝚒𝚎𝚝𝚊 :
parduotuvė- salonas Kaune.

𝙳𝚊𝚛𝚋𝚘 𝚙𝚊𝚋ū𝚍𝚒𝚜:
  • Kasdien bendrausi su salono klientais;
  • Konsultuosi klientus apie produktus, kainas, tiekėjus;
  • Ieškosi klientams geriausių sprendimų;
  • Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai:

  • Gebi puikiai bendrauti, reikšti mintis;
  • Turi išlavintą skonį interjero dekoravimo sprendimams;
  • Domiesi interjero dizaino tendencijomis;
  • Esi drąsi (-us).

Mes siūlome:

  • Darbą su itin aukštos kokybės, prabangiais produktais;
  • Kūrybiškų sprendimų kupiną darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Darnų kolektyvą;
  • Kasmetines atostogas karščiausią vasaros mėnesį.

Atlyginimas

700-850 €/mėn. į rankas
+ papildomi priedai nuo apyvartos
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, karjeros konsultacijos.

Mūsų klientas- įmonė, prekiaujanti prabangiomis namų interjero detalėmis ir baldais iš Nyderlandų, UK, Vokietijos, Portugalijos, Italijos ir Ispanijos.