Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Pardavėja (-as) - vadybininkė (-as) pardavimo salelėje prekybos centre pusei etato

Nuo 275 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

  • Kosmetikos produktų aktyvūs pardavimai;
  • Aktyvi klientų paieška ir pritraukimas;
  • Informacijos apie kompanijos produktus pateikimas;
  • Produktų pristatymų organizavimas;
  • Darbo planavimas ir ataskaitų ruošimas;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Darbas slenkančiu grafiku ir savaitgaliais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 2 metų kosmetikos produktų pardavimo patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas medicinos, farmacijos, biologijos, kosmetologijos srityse);
  • Puikūs darbų planavimo bei bendravimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvumas;
  • Orientacija į rezultatus dirbant komandoje ar savarankiškai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Rusų/Anglų kalbų žinios;

Įmonė siūlo

  • Darbas pusė etato;
  • Galimybę užsidirbti iki 1200 Eur;
  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Geriausią bonusinę sistemą!!!
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
  • Puikias darbo sąlygas, šiuolaikišką aplinką, progresyvią kompaniją.

Atlyginimas

Nuo 275 €/mėn. į rankas
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 10 metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €