Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Audimas“
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) pusė etato

Alytus - AB „Audimas“

Būsite atsakingas (-a) už:

  • šiltą ir profesionalų klientų aptarnavimą (nuo dėmesio klientui iki aptarnavimo prie kasos);
  • pardavimų tikslų siekimą;
  • aktyvų dalyvavimą įgyvendinant komandines užduotis: prekių priėmimas, prekių išdėstymas salėje ir sandėlyje.

Darbo vieta: Santaikos g. 34, Alytus, PC Maxima
Darbas pusei etato.

Tikimės, kad Jūs:

  • esate smalsus (-i), optimistas (-ė) ir energingas (-a);
  • domitės aktyviu laisvalaikiu ir mada;
  • norite tobulėti ir įgyti žinių apie mūsų produktus;
  • turite praktikos aktyviuose pardavimuose;
  • mokate dirbti kompiuteriu.
AB „Audimas“

AB „Audimas“

„Audimas“ – skaičiuojame jau 88-us metus sėkmingos verslo vystymo patirties aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos srityje bei esame rinkos lyderis Lietuvoje. Mūsų komanda – tai daugiau nei 400 profesionalų, dirbančių įvairiose srityse: nuo marketingo, pardavimų, logistikos, finansų... iki dizaino, gamybos ar sandėliavimo. Mūsų siekis – tapti pirmaujančia Europos aprangos kompanija, kuriančia modernius ir patogius produktus, teikiančius džiaugsmą, sveikam, aktyviam gyvenimui.
„Audimas“ – tai puiki vieta ne tik atskleisti savo patirtį, o ir pradėti savo karjerą. Čia daug galimybių rodyti iniciatyvą, kurti ir diegti naujoves, o asmeninis augimas bei saviraiška priklauso tik nuo tavo paties pastangų ir veiklos rezultatų. Turime aiškias vertybes - tai pagarba, atvirumas naujovėms, sąžiningumas, atsakomybė už savo veiksmus, šeimyniškumas ir bendruomeniškumas. Taip pat patikimą vadovų komandą, kuri padeda mūsų darbuotojams augti ir tobulėti.
Prisijunk prie mūsų ir kurkime ateitį kartu!

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme bei kituose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei AB "Audimas" kandidatų privatumo politika. Išsami informacija:

Similar job ads: