Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Dizaino vėjas“
More about company »

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) RŪBŲ PARDUOTUVĖJE SENAMIESTYJE (0,5 ET.)

500-750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - MB „Dizaino vėjas“

Darbo pobūdis

Profesionalus klientų aptarnavimas, konsultavimas ir pardavimai;
Parduotuvės prekių išdėstymas, jų priežiūra;
Parduotuvės tvarkos prižiūrėjimas;
Darbas kasoje;
Socialinių tinklų priežiūra;

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis (pardavimuose ar klientų aptarnavime būtų didelis privalumas);
Puikūs klientų aptarnavimo įgūdžiai;
Domėjimasis mada;
Labai geri bendravimo įgūdžiai;
Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;

Mes jums siūlome

Malonią darbo aplinką;
Lankstų darbo grafiką;
Darbą Vilniaus senamiestyje;
Draugišką kolektyvą;
Darbą 0,5 etato;

Atlyginimas

500-750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

siLversands & other stories - tai lietuviškas prekinis ženklas dirbantis kartu su Italijos partneriais. Mes prekiaujame aukštos kokybės drabužiais, praturtintais prabanga ir šiuolaikiškumu. Įmonė veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir Italijoje, Prancūzijoje.