Kotryna Group, UAB

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) (ŠIAULIAI) 0,75 etato

732-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - Kotryna Group, UAB

Darbo pobūdis

Šioje komandoje Tu:
● profesionaliai ir šiltai aptarnausi klientus (amžius 0+);
● teiksi kokybišką konsultaciją klientams jiems rūpimais klausimais bei padėsi išsirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančias prekes (vaikiški drabužiai, kūdikių prekės, žaislai ir pan.);
● aktyviai parduosi prekes ir sieksi kuo geresnių rezultatų;
● rūpestingai prižiūrėsi prekybos vietą, dirbsi kasos aparatu, priimsi prekes ir paruoši jas prekybai.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
● esi draugiškas ir darbas komandoje Tau teikia džiaugsmą;
● mėgsti bendrauti su žmonėmis, esi darbštus ir atsakingai žiūri į kiekvieną užduotį;
● esi susidomėjęs mūsų veiklos sritimi.

Mes Jums siūlome

Mes rūpinamės, kad:
● turėtum galimybę dirbti patogiu darbo grafiku, šiuo metu ieškome darbuotojo 0,75 etato;
● jaustumeisi motyvuotas ir įvertintas, todėl kas mėnesį išmokėsime motyvacinius priedus už pasiektą rezultatą, įskaitant elektroninę prekybą;
● nutikus nelaimei, darbuotojai jaustųsi saugūs, todėl apdrausime Tave nuo nelaimingų atsitikimų;
● mūsų komandoje būtų gera dirbti, todėl puoselėjame draugiškus ir darnius tarpusavio santykius;
● darbuotojai galėtų apsipirkti pigiau, todėl suteiksime Tau specialias nuolaidas mūsų tinklo parduotuvėse;
● nuolat tobulėtume, todėl čia suteiksime Tau laisvę inicijuoti pokyčius ir prisidėti prie jų įgyvendinimo;
● net ir neturintys patirties, bet degantys noru dirbti darbuotojai galėtų tapti smalsios ir laimingos vaikystės kūrėjais, todėl skiriame didelį dėmesį naujų komandos narių apmokymui.

Darbo vietos kontaktinė informacija:

  • Šiauliai, Tilžės g. 109, Kidzone / Žaislų planeta

Atlyginimas

732-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Vidutiniai darbo užmokesčio rėžiai nurodyti už visą etatą. Fiksuota darbo užmokesčio dalis 732,00 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių, papildomai mokami kasmėnesiniai (iki 180,00 Eur bruto) motyvaciniai priedai už pasiektą rezultatą, įskaitant elektroninę prekybą.

Kotryna Group - įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip KidzOne, Baby City/Toy City, Žaislų planeta.
Stipriname savo komandą ir kviečiame Tave prisijungti!
informacija apie Kotryna Group, UAB
1789 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
352
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1077 €
25% uždirba 1077-1353 €
25% uždirba 1353-1974 €
25% uždirba nuo 1974 €