Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GLOBUS TRADE LT“
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Vilnius - UAB „GLOBUS TRADE LT“

Darbo pobūdis

Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas, informacijos apie prekes teikimas klientams;
Parduotuvės priežiūra.

Reikalavimai

Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas;
Darbas su kasos aparatu bei kompiuteriu.
Privalumas- panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Darbą slenkančiu grafiku, 0.5 etatu;
Deramą ir laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas, įvairius mokymus.

Pagrindinė grupės veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba įvairių kategorijų prekėmis, produktų vystymas ir distribucija Europos rinkoje. Įmonių grupė veikia nuo 2011 metų. GLOBUS GROUP centrinis biuras – Vilniuje.
Informacija apie UAB „GLOBUS TRADE LT“
993 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 827 €
25% uždirba 827-922 €
25% uždirba 922-1127 €
25% uždirba nuo 1127 €