Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Lippa Co“

Pardavėja (-as) konsultantė (-as), vaikiškų prekių parduotuvėje „Sterntaler“, PPC "Akropolis", Vilniuje

900-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lippa Co“

Darbo pobūdis

„Sterntaler“ jau 55 metus gamina vaikams. „Sterntaler“ parduotuvėje Jūsų laukia kokybiškos vokiškos prekės, miela aplinka ir draugiškas kolektyvas.

Ieškome žmogaus turinčio pardavėjo gyslelę, kuriam bendravimas su žmonėmis teiktų džiaugsmą, o į parduotuvę užsukę vaikai atneštų šypseną:) Prisijungti prie kolektyvo kviečiame malonią (-ų), aktyvią (-ų) ir turinčią (-į) patirties prekyboje pardavėją-konsultantę (-ą) darbui pilnu etatu (slenkančiu grafiku). Tikimės, kad liksite pas mus ilgam!

Darbo pobūdis:

Pardavimai! Pardavimai! Pardavimai!
Malonus klientų aptarnavimas;
Prekių salėje pildymas ir tvarkos palaikymas;
Darbas su kasos aparatu ir kompiuteriu;
Prekių priėmimas-išsiuntimas;
Darbas pilnu etatu slenkančiu grafiku.

Reikalavimai darbuotojui

Turite bent 2 metus patirtį mažmeninėje prekyboje.
Esate aktyvus, lengvai ir maloniai bendraujantis žmogus!
Gebate profesionaliai aptarnauti klientus ir ypač vaikus!:)
Norite prekiauti vaikiškomis tekstilės prekėmis!
Gebate siekti pardavimo tikslų ir mėgstate dirbti komandoje!

Įmonė siūlo

Puikus nedidelis kolektyvas!
Draugiški ir šilti santykiai visoje įmonėje - tai mūsų stiprioji savybė!
Darbas su kokybiškomis ir mielomis prekėmis;
Lankstus slenkantis darbo grafikas;
Komandinės ir asmeninės premijos už pasiektus rezultatus;
Nuolaidos Sterntaler produkcijai;
Išsamūs apmokymai.

Atlyginimas

900-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CV su nuotrauka siųskite el. paštu

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

UAB "Lippa Co" jau 15 metų atstovauja vokiečių kompanijai "Sterntaler" Lietuvoje ir užsiima mažmenine prekyba prekėmis skirtomis kūdikiams ir vaikams. Aukšta Sterntaler prekių kokybė, malonus klientų aptarnavimas ir geras vidaus mikroklimatas - tai savybės, kuriomis pasižymi “Lippa Co” įmonė. Kviečiame papildyti mūsų darbuotojų gretas ir prisijungti prie šaunios komandos!
informacija apie UAB „Lippa Co“
1461 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.