Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Odorema"
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Vilnius - UAB "Odorema"

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas;
  • Darbas su kasos aparatu ir pardavimų programa;
  • Pardavimų plano tikslų vykdymas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Puikūs bendravimo ir pardavimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • Rezultato siekimas, noras mokytis ir tobulėti;
  • Taisyklinga lietuvių kalba.

Mes jums siūlome

  • Draugišką kolektyvą;
  • Įgyti žinių pardavimų srityje;
  • Įgyti bendravimo su klientais patirties;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

2001 m. įkurta UAB "Baltijos Didmena" (nuo 2015 m. UAB "Odorema") šiuo metu valdo 11 „Parfum Express“ parduotuvių, esančių didžiausiuose Lietuvos miestuose.
Įmonėje vid. atlyginimas 604€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)