Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Travel Retail Vilnius, UAB
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Vilnius - Travel Retail Vilnius, UAB

Darbo pobūdis

Duty Free & Travel Value parduotuvėse Vilniaus Oro uoste prekiaujama: parfumerija, kosmetika, alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais, saldumynais bei suvenyrais.
Aktyvus prekių pardavimas, bendravimas su klientais, jų konsultavimas;
Darbas kasos aparatu;
Darbas - visa darbo diena, slenkantis darbo grafikas (savaitgaliais bei švenčių dienomis).

Reikalavimai

Geras anglų kalbos mokėjimas;
Kitos kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Noras aktyviai pardavinėti;
Geri bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą bei geras darbo sąlygas;
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
Galimybę mokytis bei tobulėti.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Travel Retail Vilnius" yra didžiausia Travel Value Duty Free koncepto parduotuvių operatorė Lietuvoje, valdanti daugiau kaip 1000 kv. m. prekybinį plotą Vilniaus Tarptautiniame Oro uoste. Devynios bendrovei priklausančios parduotuvės pasirengusios aptarnauti daugiau kaip tris milijonus Vilniaus Tarptautinio Oro uosto kelievių per metus.
Įmonėje vid. atlyginimas 1025€
26% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)