Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Siūlome darbą pardavėjai (-ui) - konsultantei (-ui)prekybinėje saloje „Kokojinės“ Vilniuje, PC „Panorama“

Jei esi komunikabili ir mėgsti bendrauti,
Jei tau patinka ne tik kalbėti, bet ir klausyti, klausinėti, išgirsti ir suprasti,
Jei esi linksma ir draugiška, tačiau kartu ir pareiginga, reikli sau bei vertini kokybę - visai gali būti, kad šis darbas laukia kaip tik tavęs!

Darbo pobūdis:
Klientų konsultavimas ir tiesioginiai pardavimai.
Gali būti nepilnu ar puse etato.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, orientacija į pardavimą.
  • Noras mokytis ir tobulėti.
  • Geri bendravimo įgūdžiai.
  • Organizuotumas, atsakingumas.
Privalumai:
  • Rusų ir anglų kalbos žinios.
  • Panašaus darbo patirtis.
  • Humoro jausmas, kūrybingumas įvairiose situacijose.

Mes jums siūlome

Darbą su puikios kokybės prekėmis, puoselėjančiomis moterų grožį ir sveikatą.
Fiksuotą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo asmeninių pardavimų.
Patogų darbo grafiką, darbą pilnu ar dalimi etato.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "TYLARIS"

Parduotuvė "Kokojinės' prekiauja išskirtinės kokybės kompresinėmis kojinėmis ir anticeliulitiniu bei figūrą formuojančiu trikotažu.