Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Interjero mados"
More about company »

Pardavėja (as) - konsultantė (as)

Vilnius - UAB "Interjero mados"

Darbo pobūdis

LABAI LAUKIAME JŪSŲ CV JEIGU:

" Jus"veža"pardavimai ir darbas su klientais
" Turite polinkį ir gebėjimą nuolat gražinti savo aplinką
" Turite ambicijų būti geriausiu tame darbe, kurį šiuo metu dirbate
" Jums svarbu dirbti jaukioje, gražioje aplinkoje su draugiškomis kolegėmis;
" Mėgstate pakuoti dovanas
" Jums svarbi estetika
" Gebate ir mėgstate dirbti komandoje

Reikalavimai

" supratimas, kas yra pardavimai, gebėjimas ir noras parduoti, siekis tapti pardavėju - ekspertu
" nuovokumas, darbštumas ir pozityvumas, aiški darbo pasirinkimo motyvacija ir pardavėjo darbui tinkamos kompetencijos.
" anglų kalba - žodžiu (B1); rusų kalba žodžiu (B1) būtų privalumas
" sklandi ir taisyklinga lietuvių kalba - raštu ir žodžiu;
" Microsoft Office - raštingumas;

Mes jums siūlome

" dirbsite jaukioje, gražioje aplinkoje su draugiškomis kolegėmis
" turėsite galimybę nuolat auginti savo, kaip pardavėjo kompetencijas, kurias galėsite pritaikyti bet kurioje pardavimų srityje
" mes suteiksime nuolatinius mokymus darbo vietoje apie tai, kas yra geri pardavimai, kaip pažinti klientą, kaip išmanyti produktą, jį tinkamai pateikti, dekoruoti, kaip dovanoti dovanas ir jas pateikti geriausiai, kaip dirbti komandoje ir organizuoti darbą, prisitaikyti prie permainų.

Darbo apimtis - apie 100 - 130 val. per mėnesį

Interjero aksesuarų ir dovanų parduotuvės Vilniuje ir Kaune
www.imdeco.lt
"Interjero mados" UAB mažmeninės prekybos įmonė nuo 2004 metų.

Įmonės misija - įkvėpti dekoruoti ir dovanoti. Įmonės vertybės - tai rūpestis klientu ir darbuotoju.
Informacija apie UAB "Interjero mados"
31
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kristina Aleknienė