Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VIKSAS"
More about company »

Pardavėja (-as) - Konsultantė (-as)

Vilnius - UAB "VIKSAS"

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir draugiškas klientų aptarnavimas išskirtinių ir kokybiškų produktų parduotuvėje
  • Prekių išdėstymas ir priežiūra, tvarkos palaikymas
  • Darbas su kasos aparatu, kompiuteriu
  • Darbas pusė etato, nuo pietų iki vakaro

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, greita reakcija
  • Sąžiningumas, atsakingumas ir kruopštumas atliekamam darbui
  • Produkto išmanymas, sugebėjimas laisvai bendrauti
  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu
  • Užsienio kalbų mokėjimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Žinių apie gėrimų ir maisto kultūrą bagažas
  • Visas socialines garantijas
  • Galimybę tobulėti
  • Darbą darniame kolektyve šiuolaikinėje įmonėje
  • Apmokymus, tobulinimosi kursus, karjeros galimybę
  • Darbas pusė etato nuo pietų

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Vyno ir kitų gurmaniškų produktų parduotuvė (Zarasų g.5, Vilnius) ieško pardavejos (-o) - konsultantės (-o)
Informacija apie UAB "VIKSAS"
979 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
3
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kristina Gumuliauskienė