Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "UPI"
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Vilnius - UAB "UPI"

Darbo pobūdis

Stilingai ir madingai parduotuvei CHIC ieškome pardavėjos (-o) – konsultantės (-o) dirbti PLC „Panorama“ Vilniuje. Ieškome komandos narės (-io), kuri (-is) norėtų dirbti 0,5 – 0,75 ar pilnu etatu. Jei esate neabejinga (-as) madai, o pardavimai džiugina širdį, mėgstate bendrauti, esate atsakinga (-as), draugiška (-as), energinga (-as) – prisijunkite prie mūsų komandos!

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir savarankiškumas
  • Gebėjimas parduoti
  • Aktyvumas ir organizuotumas
  • Puikus nusiteikimas ir komunikabilumas
  • Maloni, tvarkinga išvaizda

Mes jums siūlome

  • Malonią darbo aplinką
  • Naudingą darbo patirtį
  • Darbą jaunatviškame kolektyve
  • Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką
  • Karjeros galimybes

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "UPI"

UAB "UPI"

CHIC – drabužių parduotuvė merginoms ir moterims, kurios seka vyraujančias mados tendencijas. Jų noras - stilingai atrodyti šiandien, o ne laukti rytojaus. Parduotuvėje CHIC prekiaujama Italijoje pagamintais ir visame pasaulyje pripažintais prekės ženklais: „ Vanessa Scott“, ‚Imperial“, „Vicolo“, „Mangano“. Kokybė, išskirtinumas, apgalvotos stiliaus detalės – mados mylėtojos CHIC parduotuvėje bus sužavėtos.
Informacija apie UAB "UPI"
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ingrida Ugianskienė