UAB „V. Butkevičius ir kompanija“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

480-500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „V. Butkevičius ir kompanija“

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais, klientų draugiškas, mandagus ir efektyvus aptarnavimas;
Prekybos salės ir prekių priežiūra;
Pardavimo operacijų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis klientų aptarnavimo/mažmeninės prekybos srityje;
Anglų kalbos žinios, rusų kalba - būtų privalumas.

Hummel Salelė Klaipdos Akropolyje ieško pardavėjos (-o) -konsultantės (-o), draugiškame ir jaunatviškame kolektyve suteikiant perspektyvias galimybes ugdyti pardavimo įgūdžius ir kompetencijas, asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes. Mes Jums siūlome priedus nuo Jūsų pardavimo rezultato.

Atlyginimas

480-500 €/mėn. į rankas

Oficialus HUMMEL atstovas. Prekyba sporto apranga, inventoriumi.
informacija apie UAB „V. Butkevičius ir kompanija“
1151 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.