Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „A.M. EUROPE“

Pardavėja (-as) konsultantė (-as)

400-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „A.M. EUROPE“

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjos (-o) konsultantės (-o) itališkų drabužių parduotuvėje "AERONAUTICA MILITARE" Pc Panorama Vilniuje.

JŪSŲ ATSAKOMYBĖJE :
malonus bendravimas su parduotuvės klientais;
puikios klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
aktyvūs pardavimai ;
užsibrėžtų tikslų siekimas;
darbas su kasa;
prekių priėmimas ir išdėstymas parduotuvėje;
prekių saugumo užtikrinimas;
švaros ir tvarkos palaikymas;
geros nuotaikos skleidimas :)

Reikalavimai

Mes labiausiai vertiname patirtį klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje, bet ne mažiau vertiname norą dirbti ir tobulėti!

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO JEI:
gebate dirbti tiek individuliai,tiek komandoje;
domitės mada ;
išmanote klientų aptarnavimo etiketą;
esate komonikabili (-us) ir pozityvi (-us);
atsakinga (-as ),
gebate rasti sprendimus įvairiose situacijose;
puikiai kalbate lietuviškai, bei turite rusų\ anglų kalbos
žinias .

Mes jums siūlome

Patogų, slenkantį darbo grafiką;
Visus reikalingus apmokymus;
Laiku mokamą atlyginimą;
Motyvacinius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.
Draugišką ir gražią darbo aplinką.

Atlyginimas

400-800 €/mėn. į rankas

" Aeronautica Militare" Itališkas prekinis ženklas, pripažintas ir vertinamas pasaulyje ,siūlantis premium klasės, unikalius ir išskirtinius drabužius visai šeimai !