UAB „MAŽOJI RAGAINĖ“

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)

750-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MAŽOJI RAGAINĖ“

SIŪLOME:

Sąžiningai mokamą atlyginimą;
Premijas už gerą darbą;
Puikias nuolaidas mūsų produkcijai;
Lengvai derinamą darbo grafiką;
Smagų kolektyvą;
Išsamius apmokymus;
Slenkantis darbo grafikas.

Darbo vieta:
"Mažoji Ragainė" Panorama arba Akropolis

Siųskite CV, pakviesime pokalbiui - aptarkime visas galimybes. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

DARBO POBŪDIS:

Aptarnauti kavinės - parduotuvės klientus: parduoti produktus, gaminti kavą, arbatą, darbas kasos aparatu ir kt.būtini darbai.

REIKALAVIMAI SĖKMINGAI (-UI) KANDIDATEI (-UI):

panašaus darbo patirtis;
gebėjimas dirbti kasos aparatu;
malonus bendravimas;
Tikimės, kad esate tvarkinga (-as) ir darbšti (-us).

Atlyginimas

750-800 €/mėn. į rankas

„Mažoji Ragainė" - tai kulinarijos-konditerijos įmonė, dirbanti nuo 1991 m. Įmonės specializacija - užsakominių proginių tortų gamyba, Mažoji Ragainė" - šeimos verslas, kuris prasidėjo, kuomet šeima ypatingai skaniais mamos tortais nusprendė pavaišinti ne tik draugus, bet ir visus sostinės gyventojus bei svečius. „Mažosios Ragainės" pavadinimas neatsitiktinis. „Mažąja" ji buvo pavadinta todėl, kad šeimininkai nemanė taip išgarsėsiantys, o „Ragainė" - nepamirštosios Prūsijos miestas. Taigi, dabar šį vardą garsina konditerijos ir kulinarijos gaminiai.