UAB „Reitan Convenience Lithuania“

MOBILI (-US) PARDAVĖJA (-AS) "NARVESEN" PARDUOTUVĖJE

725-835 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Draugiškas ir mandagus klientų aptarnavimas;
  • Patarimai klientams;
  • Aktyvus prekių pardavimas, pasiūla bei akcijų vykdymas;
  • Prekių užsakymas, priėmimas ir išdėstymas;
  • Tvarkos ir švaros prekybos vietoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pozityvus požiūris į darbą ir kolektyvą;
  • Atsakingas, korektiškas, sąžiningas, atviras ir malonus bendravimas;
  • Patirtis mažmeninėje prekyboje ir klientų aptarnavimo srityje - privalumas;
  • Galimybė pasiūlyti pirkėjui tokį aptarnavimą, kokio jis tikisi;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Įdomų ir aktyvų darbą draugiškame kolektyve;
Darbą įmonėje, tikinčia vertybių galia;
Pradinį apmokymą bei tolimesnį kvalifikacijos kėlimą, mokymus, karjeros galimybes;
Fiksuotą, didesnį nei minimalus valandinį atlygį + patrauklią motyvacinę sistemą;
Nuolaidos darbuotojams apsiperkant „Narvesen“ parduotuvėse;
Papildomos pramogos: Įmonės renginiai, apdovanojimai, motyvaciniai konkursai;
Neterminuota darbo sutartis;
Apmokamą viešojo transporto bilietą;
Slenkančiu grafiku, dieninėse ir vakarinėse pamainose.

Atlyginimas

725-835 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+apmokamas viešojo transporto mėnesinis bilietas

UAB ,,Reitan Convenience Lithuania” yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, turinti platų LIETUVOS SPAUDOS kioskų, NARVESEN parduotuvių bei CAFFEINE kavinių tinklą, kuriame dirba apie 700 darbuotojų. Įmonė priklauso Norvegijos kapitalo kompanijai „Reitan Convenience AS”, kuri yra viena didžiausių greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių (angl. Convenience) bei spaudos platinimo įmonių Europoje.
„Reitan Convenience“ specializuojasi franšizės pagrindu veikiančioje Convenience tipo mažmeninės prekybos srityje Europoje. Ji apima septynias Skandinavijos ir Baltijos šalis: Norvegiją, Suomiją, Švediją, Daniją, Lietuvą, Latviją ir Estiją. „Reitan Convenience“ priklauso šie ženklai: „Narvesen“, „7 eleven“, „R kiosk“, „Lietuvos spauda“, „Pressbyran“, "Northland".
informacija apie Reitan Convenience Lithuania
1319 €
Vid. atlyginimas bruto
740
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 910 €
25% uždirba 910-1123 €
25% uždirba 1123-1389 €
25% uždirba nuo 1389 €