UAB „Reitan Convenience Lithuania“

PARDAVĖJA (-AS) NARVESEN PARDUOTUVĖJE (Žirnių g. 17)

4,20-4,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Draugiškas ir mandagus klientų aptarnavimas;
  • Prekių likučių ir kokybės kontrolė, tvarkos ir švaros palaikymas, darbas kompiuterizuotu kasos aparatu;
  • Aktyvus prekių pardavimas, pasiūla bei akcijų vykdymas;
  • Komandinis darbas siekiant tikslų ir motyvacinių priedų.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pozityvus požiūris į darbą ir kolektyvą;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, atviras ir malonus bendravimas;
  • Nuostata greitai ir mandagiai spręsti problemas;
  • Galimybė pasiūlyti pirkėjui tokį aptarnavimą, kokio jis tikisi;
  • Patirtis mažmeninėje prekyboje ir klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir aktyvų darbą draugiškame kolektyve;
  • Pradinį apmokymą bei tolimesnį kvalifikacijos kėlimą, mokymus;
  • Fiksuotą valandinį atlygį + patrauklią motyvacinę sistemą;
  • Neterminuota darbo sutartis.

Atlyginimas

4,20-4,50 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB ,,Reitan Convenience Lithuania” yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, turinti platų LIETUVOS SPAUDOS kioskų, NARVESEN parduotuvių bei CAFFEINE kavinių tinklą, kuriame dirba apie 700 darbuotojų. Įmonė priklauso Norvegijos kapitalo kompanijai „Reitan Convenience AS”, kuri yra viena didžiausių greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių (angl. Convenience) bei spaudos platinimo įmonių Europoje.
„Reitan Convenience“ specializuojasi franšizės pagrindu veikiančioje Convenience tipo mažmeninės prekybos srityje Europoje. Ji apima septynias Skandinavijos ir Baltijos šalis: Norvegiją, Suomiją, Švediją, Daniją, Lietuvą, Latviją ir Estiją. „Reitan Convenience“ priklauso šie ženklai: „Narvesen“, „7 eleven“, „R kiosk“, „Lietuvos spauda“, „Pressbyran“, "Northland".
informacija apie Reitan Convenience Lithuania
1319 €
Vid. atlyginimas bruto
740
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 910 €
25% uždirba 910-1123 €
25% uždirba 1123-1389 €
25% uždirba nuo 1389 €