Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilokta"
More about company »

Pardavėja (-as) - operatorė (-ius) Vilniuje

Vilnius - UAB "Vilokta"

Darbo pobūdis

Įmonė siūlo kupiną iššūkių, linksmą, geranorišką, šiuolaikišką ir į aukščiausius veiklos standartus orientuotą darbo kultūrą.
  • Degalinės prekių ir paslaugų aktyvus pardavimas;
  • Malonus klientų aptarnavimas pagal įmonės nustatytus standartus;
  • Rūpinimasis degalinės aplinka;
  • Profesionalus darbas kasos aparatu;
  • Pagalba kitiems komandos nariams.

Reikalavimai

Jei:
  • turi noro ir patirties dirbti pardavimų srityje;
  • turi ne žemesnį, kaip vidurinį išsilavinimą;
  • esi komunikabilus (-i) ir paslaugus (-i);
  • esi kruopštus (-i) ir aukštų moralinių standartų;
  • gali savarankiškai ir tinkamai spręsti iškylančius kasdieninius veiklos klausimus bei problemas;

Tai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Mes jums siūlome

  • darbuotojams taikomas nuolaidas ir naudų paketą;
  • patogią, jaukią ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • lankstų darbo grafiką, kurį galėsi derinti su asmeniniu laiku (Darbo pamainos trukmė - 24 val., 7-8 pamainos per mėnesį).

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Vilokta" - "egas" prekiniu ženklu degalinių tinklą valdanti lietuviško kapitalo įmonė, 21 metus sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonės kolektyvą sudaro virš 50 darbuotojų.

Veiklos sritys:
  • Mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis
  • Degalinių parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai)
  • Bistro veikla ( "KEBAB inn" kebabai, "ARABICA" kava)
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR)
  • Motelis
  • BOSCH autoserviso veikla
  • Automobilinių dujų įrangų montavimas ir remontas