Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kristinos Marčinauskienės individuali veikla
More about company »

Ieškome pardavėjos (-o) -pagalbines darbuotojos (-ojo)

Klaipėda - Kristinos Marčinauskienės individuali veikla

Darbo pobūdis

Kebabų ir gruzdintų patiekalų profesionalus gaminimas;
Gamybos proceso bei produkcijos kokybės užtikrinimas ir kontrolė.
Higienos normų laikymasis;
Malonus ir operatyvus klientų aptarnavimas.

Siūlome darbą Žvejų g. 2a, Klaipėdoje.
Telefonas pasiteiravimui:

Reikalavimai

Komunikabilumas, sąžiningumas, neturinčius darbo patirties apmokiname, noras dirbti.

Mes jums siūlome

patogią, jaukią ir šiuolaikišką darbo aplinką;
visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Greito maisto užkandinė senamiestyje