Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sangaida“
More about company »

Pardavėja (-as) - salės darbuotoja -(as) Kaune

Nuo 823 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Sangaida“

Darbo pobūdis

  • Prekių išstatymas ir priežiūra lentynose;
  • Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė;
  • Mandagus klientų aptarnavimas kasoje;
  • Darbas su grynais pinigais, banko kortelėmis;
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas;

Reikalavimai

  • Tvarkos palaikymas didmenos prekybos salėje;
  • Prekių krovimas ir priežiūra lentynose;
  • Pagalba klientams;
  • Darbo patirtis su buhalterine programa Rivilė – privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Darbštumas, savarankiškumas, atsakomybė, sąžiningumas;

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Karjeros galimybes;

Atlyginimas

Nuo 823 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų veikla - prekyba plataus asortimento prekėmis, reikalingomis viešojo maitinimo versle.

Mūsų darbo stilius - konsultuojame komplektuojant stalo serviravimo, baro ir virtuvės reikmenis bei įrangą. Mūsų specialistai, atsižvelgdami į individualius poreikius, padeda racionaliai įrengti viešbučio, restorano, kavinės ar baro maitinimo sektorių.

Mūsų papildomos paslaugos - prekių užsakymas telefonu, jų pristatymas kliento nurodytu adresu, individualus prekių užsakymas iš katalogų, indų nuoma.

Mūsų pasiūla - patikima, aukštos kokybės produkcija iš daugiau kaip 200 užsienio tiekėjų.
Plečiant veiklą ieškome darbuotojų Kaune, Klaipėdoje Vilniuje.
Informacija apie UAB „Sangaida“
1267 €
Vid. atlyginimas bruto
119
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 910 €
25% uždirba 910-1101 €
25% uždirba 1101-1421 €
25% uždirba nuo 1421 €
Vadovas: Aleksandra Miller