Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kepsnių tiekimas"
More about company »

Pardavėja (-as)

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB "Kepsnių tiekimas"

Darbo pobūdis

Aukštos kokybės parduotuvė "Steak supply" ieško pardavėjos (-o).
Slenkančiu darbo grafiku.

Bazinis darbo pobūdis:
  • Produktų parengimas prekybai;
  • Klientų aptarnavimas padedant pasirinkti produktus;
  • Pakavimas, kasos operacijos;
  • Tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

  • Noras mokytis ir išmokti;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų kalba (pagrindai/vidutiniškai);
  • Kompiuterinis raštingumas (bazinis);
  • Atsakomybė.

Privalumai:
  • Maisto, konkrečiai mėsos, išmanymas;
  • Patirtis paslaugų sektoriuje ar prekyboje (bent minimali);
  • Maisto gamybos patirtis.

PASTABA: patirtis nebūtina. Išpjaustyti apmokome, jeigu turite noro mokytia

Mes jums siūlome

  • Išskirtinę aplinką ir patirtį dirbant su aukštos kokybės prekėmis.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

STEAK SUPPLY yra specializuota mėsos produktų parduotuvė-mėsinė, kurianti išskirtinę patirtį, kuri leidžia pirkėjui visada žinoti ką perka, bei pasirinkti idėją savo stalui.
Įmonėje vid. atlyginimas 714€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)