Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dirbtinis pluoštas“
More about company »

Pardavėja (-as)

Vilnius - UAB „Dirbtinis pluoštas“

Darbo pobūdis

Stilingai ir madingai parduotuvei CHIC ieškome pardavėjos (-o) – konsultantės (-o) dirbti PLC „Panorama“ Vilniuje. Ieškome komandos narės, kuri norėtų dirbti 0,5; 0,75 ar pilnu etatu. Jei esate neabejinga madai, o pardavimai džiugina širdį, mėgstate bendrauti, esate atsakinga, draugiška, energinga – prisijunkite prie mūsų komandos!

Reikalavimai

Atsakingumas ir savarankiškumas;
Gebėjimas parduoti;
Aktyvumas ir organizuotumas;
Puikus nusiteikimas ir komunikabilumas;
Maloni, tvarkinga išvaizda.

Mes jums siūlome

Malonią darbo aplinką;
Naudingą darbo patirtį;
Darbą jaunatviškame kolektyve;
Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką;
Karjeros galimybes.

CHIC – drabužių parduotuvė merginoms ir moterims, kurios seka vyraujančias mados tendencijas. Jų noras - stilingai atrodyti šiandien, o ne laukti rytojaus. Parduotuvėje CHIC prekiaujama Italijoje pagamintais ir visame pasaulyje pripažintais prekės ženklais.
Informacija apie UAB „Dirbtinis pluoštas“
1078 €
Vid. atlyginimas bruto
166
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 725 €
25% uždirba 725-973 €
25% uždirba 973-1203 €
25% uždirba nuo 1203 €
Vadovas: Martynas Ugianskis