Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nigintos džinsai“
More about company »

Pardavėja (-as)

450-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nigintos džinsai“

Darbo pobūdis

Darbas "Levi's" ir "Wrangler_Lee" parduotuvių tinkle parduotuvėje "City Jeans" PPC Ozas ir PPC Akropolis. Ieškome turinčių patirtį džinsų pardavimuose. Kvalifikuotiems pardavėjams atlyginimai sutartiniai, neturinčius patirties išmokiname.

Reikalavimai

Noras dirbti ir užsidirbti.
Parduotuvės įvaizdžio gerinimas.
Privalumas - darbo patirtis, anglų ir rusų kalbomis bendravimo žinios. Noras tobulėti pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

Yra galimybė išmokti pardavimo technologijų ir kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

450-750 €/mėn. į rankas

Levi Strauss & Co distributorius Lietuvoje. "Levi's" produkcijos platintojas ir pardavėjas.

Firmų "Levi's", "Wrangler", "Lee", "Bugatti" ir kt.firmų produkcijos prekyba.
Informacija apie UAB „Nigintos džinsai“
833 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 727 €
25% uždirba 727-889 €
25% uždirba 889-975 €
25% uždirba nuo 975 €
Vadovas: Gintaras Čeičys