Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Nigintos džinsai"
More about company »

Pardavėja (-as)

450–750 Eur
Vilnius - UAB "Nigintos džinsai"

Darbo pobūdis

Darbas "Levi's" parduotuvių tinkle parduotuvėje "City Jeans" PC Ozas ir Ogmios Parke. Ieškome turinčių patirtį džinsų pardavimuose. Kvalifikuotiems pardavėjams atlyginimai sutartiniai, neturinčius patirties išmokiname.

Reikalavimai

Noras dirbti ir užsidirbti.
Parduotuvės įvaizdžio gerinimas.
Privalumas - darbo patirtis, anglų ir rusų kalbomis bendravimo žinios. Noras tobulėti pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

Yra galimybė išmokti pardavimo technologijų ir kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

450–750 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Levi Strauss & Co distributorius Lietuvoje. "Levi's" produkcijos platintojas ir pardavėjas.

Firmų "Levi's", "Wrangler", "Lee", "Bugatti" ir kt.firmų produkcijos prekyba.
Informacija apie UAB "Nigintos džinsai"
669 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 560 €
25% uždirba 560-679 €
25% uždirba 679-796 €
25% uždirba nuo 796 €
Vadovas: Gintaras Čeičys