Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lamesta“

Pardavėja - konsultantė (-as) drabužių parduotuvėje

750-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lamesta“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakinga už:
  • malonų ir profesionalų nuolatinių bei naujų parduotuvės klientų aptarnavimą; (mes dirbame su nedideliais klientų srautais, tačiau suteikiame jiems išskirtinį aptarnavimą);
  • kasos dokumentų pildymą;
  • tvarką prekybos salėje

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs esate:
  • komunikabili ir paslaugi;
  • veikli ir iniciatyvi;
  • turite patirties pardavimuose;
  • esate orientuota į darbo rezultatą.

Privalumai:
Patirtis drabužių prekyboje.
Domėjimasis mada.

Informuosime tik atrinktas kandidates. Konfidencialumą garantuojame.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą stabilioje įmonėje;
Motyvuojantį, visada laiku mokamą atlyginimą.
Darbą draugiškame ir geranoriškame kolektyve;
Išskirtines nuolaidas Lamesta parduotuvėse;
Karjeros perspektyvas.

Privalumas: patrauklus darbo grafikas: sekmadieniais ir švenčių dienomis parduotuvė nedirba.

Atlyginimas

750-900 €/mėn. į rankas
Motyvuojantis, priklausantis nuo rezultatų atlyginmas

UAB LAMESTA - jau 23 m. stabilai dirbanti įmonė. Veiklos sritis - prekyba naujais žinomų Vokietijos gamintojų drabužiais bei aksesuarais moterims ir vyrams.

Mūsų misija: padėti žmonėms patirti gyvenimo džiaugsmą, pateikiant jiems gražius, kokybiškus ir madingus drabužius už geriausią vertę.
Mūsų tikslai: patenkinti klientai, patenkinti darbuotojai, puikūs veiklos rezultatai.

www.lamesta.lt
lt-lt.facebook.com/LamestaDrabuziai