Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Future retail“
More about company »

Pardavėja - konsultantė (-as)

Vilnius - UAB „Future retail“

Darbo pobūdis

Darbo vieta - naujai atsidarysianti Pet24 parduotuvė Akropolio prekybos centre;
Slenkantis darbo grafikas (3 dienos darbo, 3 dienos poilsio);

Produktų augintiniams pristatymas ir pardavimas, klientų konsultavimas;
Prekių užsakymas, darbas su kasos aparatu ir apskaitos programa;
Reklaminių akcijų įgyvendinimas;
Prekybos vietos priežiūra;
Veterinarinės farmacijos prekių pardavimas.

Reikalavimai

Išsilavinimas su veterinarija susijusioje srityje būtų esminis privalumas;
Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje;
Patirtis darbe su kasos aparatu;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Mums taip pat labai svarbu, kad Jūs:
Esate veržlus, siekiate užsibrėžtų tikslų;
Esate pozityviai nusiteikęs, aktyvus, komunikabilus, paslaugus, iniciatyvus ir atsakingas;
Norite daug išmokti ir būti šios srities specialistu;
Gebate greitai planuoti ir organizuoti savo darbus.

Mes jums siūlome

Dirbti ir tobulėti sėkmingai veikiančioje stabilioje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
Patrauklų, laiku mokamą ir nuo Jūsų rezultatų priklausantį atlyginimą.

UAB Future retail – kompanija, kuriai priklauso prekinis ženklas PET24, užsiimanti prekių gyvūnams prekyba, plečia savo veiklą ir didžiausiam prekybos centrui augintinių šeimininkams ieško pardavėjų konsultantų. Kompanija jau šešerius metus sėkmingai vykdo prekybą internete - - ir yra prekybos prekių gyvūnams internetu lyderė Lietuvoje.
Informacija apie UAB „Future retail“
1044 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 883 €
25% uždirba 883-950 €
25% uždirba 950-1250 €
25% uždirba nuo 1250 €
Vadovas: Tadas Akelaitis