Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eripo“

Pardavėja - konsultantė biuro prekių ir žaislų parduotuvėje ERIPO

900-1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Šalčininkai - UAB „Eripo“

Darbo pobūdis

Siūlome dinamišką ir įdomų darbą su kasdienėmis įvairiomis užduotimis parduotuvėje ERIPO mokyklinės prekės ir žaislai. Ieškome aktyvių ir malonių žmonių sugebančių bendrauti su klientais ir pažinti mūsų prekių asortimentą!

  • Darbas mokyklinių - biuro prekių, žaislų parduotuvėje.
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas
  • Darbas su kasos aparatu
  • Prekybos salės priežiūra
  • Prekių priėmimas ir išdėstymas
  • Prekių užsakymas
  • Sąskaitų - faktūrų išrašymas
  • Švaros palaikymas

Ieškome pardavėjos - konsultantės darbui Vilniaus mieste, siūlome galimybę dirbti šiuose mikrorajonuose - Perkūnkiemis, Pilaitė, Šeškinė.

Pagal galimybę siūlome darbą kitų miestų filialuose Šalčininkuose ir kitose mūsų parduotuvėse - ERIPO mokyklinės prekės ir žaislai.

Darbas pagal iš anksto sudarytą grafiką, darbas pilnu etatu, apmokėjimas už darbo valandas.

Kviečiame susipažinti su parduotuvės asortimentu ir išbandyti savo jėgas bandomuoju laikotarpiu

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas draugiškai ir maloniai bendrauti su klientais
  • Darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, banko kortelėmis
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Atidumas, kruopštumas ir sąžiningumas
  • Pardavėjos darbo patirtis būtų privalumas;

Mes jums siūlome

  • Papildomas premijas už gerus darbo rezultatus
  • Visas darbo priemones ir šiuolaikiškas jaukias patalpas
  • Augti ir tobulėti siekiant karjeros
  • Stabilią darbo vietą ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

900-1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Skiriamos papildomos premijos priklausomai nuo darbo rezultatų!
UAB „Eripo“

UAB „Eripo“

UAB „Eripo“ įkurta 1992m. kovo 14d. Pagrindinė veikla mažmeninė - didmeninė prekyba, gana sėkmingai dirbanti ir sparčiai besivystanti įmonė. Parduotuvėse, yra didelis biuro prekių pasirinkimas. Mūsų tikslas yra augti kartu su Jumis, kurti bendrus produktų populiarinimo, veiklos plėtimo projektus. Tik bendrom jėgom galime pasiekti užsibrėžto tikslo. Visiškas abipusis supratimas užtikrins abipusę naudą. Norime suteikti ne tik paslaugą ir produktus, bet ir nuolat siūlyti naujus sprendimus, padedančius dirbti efektyviau bei suteikiančius konkurencinį pranašumą. Mes įsipareigojame pateikti biuro prekes per trumpiausią laiką ir didžiausią asortimentą pačiomis palankiausiomis kainomis. Mes užtikriname Jus, kad naudodamiesi mūsų tiekiama produkcija liksite patenkinti savo darbu ir jo rezultatais.
informacija apie UAB „Eripo“
20
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.